Telefon: +90 (242) 323 43 23 - +90 (552) 293 07 00

Hakkımızda

BİZ KİMİZ
Sağlık ve eğitim alanındaki profesyonellerin kurmuş olduğu, danışmanlık,organizasyon ve eğitim alanında ‘A’ kalite hizmet vermeyi ilke edinmiş bir kurumuz.
Akademi Bilsem  Eğitim, sertifikasyon için geçerli eğitimlerin, ulusal ve uluslararası standartlarda verilmesini sağlayan kurumlar ile işbirliği yaparak, mesleğinize artı değer (A+) katar.
MİSYONUMUZ
Kişilerin lisans ve lisansüstü eğitimler ile kazanmış oldukları mesleki niteliklerine, yönetmelik ve kanunlar ile tanımlanmış ek mesleki sertifikasyonlarını, kısa dönem tanımlanmış eğitimler ve kurslar ile ,yetkili kurum olarak geçerli belgeler ile vermek
VİZYONUMUZ
Mesleki becerik ve niteliklere , ulusal ve uluslararası düzeyde geçerli olan, tanımlanmış akredite eğitimler ile artı değer katmak ;
Uluslararası işbirlikleri kurmak…Organizasyonları Türkiyede gerçekleştirmek.

İnancımız en değerli yatırım ;İnsanın kendine yaptığı yatırımdır.

HAKKIMIZDA

Akademi Bilsem tüm dünya varlıklarında ortak olarak bulunan ve insan vücudunu sararak bir kalkan görevini yapan enerjidir. Örneğin, Aura’sı güçlü olan kişiler, hastalıklardan ve negatif durumlardan daha fazla uzak kalmayı başarırlar. Bu bağlamda hem kendimiz hem de danışanlarımızın yaşam ve mücadele enerjilerine katkı sağlamak için Akademi Bilsem ismi bizi buldu.

Akademi Bilsem eğitim ve danışma merkezi olarak tanı ve tedavi hizmetlerinin yanı sıra, okullarla, kamu kurum ve kuruluşlarıyla, kreş ve gündüz bakım evleriyle, sivil toplum kuruluşları ile iş birliğine girerek anne–babaların, öğretmenlerin ve toplumun tüm kesimlerinin bilinçlenmesine ve farkındalık düzeylerinin yükseltilmesine katkı sağlıyoruz. Akademi Bilsem eğitim ve danışma merkezimizin uzman kadrosu sürekli gelişim prensibini benimsemiş ve mesleki katkı sağlamaya devam etmektedirler.

Akademi Bilsem eğitim ve danışma merkezimizin kurucusu meslekte çeyrek asrı geride bırakmış, Çocuk Eğitimi alanında en fazla okunan “OKUL EVDE BAŞLAR”, Başarıyı Yaşa, Hayat Arkadaşım 1-2, Çizgilerle Çocuk Eğitimi kitaplarının yazarı, Aile Danışmanı, Hipnoterapist olan Uzman Psikolojik Danışman Dr. Fatih KALKINÇ’tır.

Kurucumuz yurt içi ve yurt dışında yüzbinlerce kişiye binlerce eğitim vermiş olup halen yoğun olarak seminerlerine devam etmektedir.

Akademi Bilsem eğitim ve danışma merkezimiz olarak uzman psikologlarımız, aile danışmanlarımız, cinsel terapistimiz, oyun terapistimiz, hipnoterapistlerimiz, çocuk-ergen psikoterapistlerimiz, fizyoterapistlerimiz, eğitim koordinatörlerimiz ve spor eğitmenlerimiz olmak üzere alanında uzman kadromuzla fizyolojik ve psikolojik her alanda yanınızdayız.

Antalya merkezindeki kişi ve kurumlara hizmet vermenin yanı sıra, ulusal ve uluslararası gelen danışmanlık taleplerine cevap vermektedir.

Akademi Bilsem eğitim ve danışma merkezi’nde entegratif bir yöntem benimsenerek, bireylerin ve grupların yaşadıkları güçlükler anlaşılır ve ihtiyaca yönelik yaklaşım uygulanır. Akademi Bilsem eğitim ve danışma merkezi olarak, kulaktan dolma ve yanlış uygulamaların önüne geçerek, etik değerler ve bilimsel ilkeler temelinde profesyonel ruh sağlığı hizmetlerinde yaşanan sınırlılıkları azaltarak önleyici, koruyucu ve tedavi edici hizmetlerin daha yaygın ve ulaşılabilir olmasını sağlamayı, bireysel ve toplumsal açıdan yaşam kalitesini ve psikolojik iyilik halini yükseltmeyi amaçlamaktayız.

Eğitime dair her konuda seminer, konferans ve çalışma grupları düzenlenmekte, öğrencilere ve profesyonellere yönelik eğitim ve süper vizyon verilmektedir.

 

Sizi Arayalım

En kısa süre içinde eğitim uzmanlarımız sizi arayarak detaylı bilgi verecektir.

X
İletişim Formu